Kosmetika

Profesionální ošetření pleti v kosmetickém salonu je nezbytným doplňkem pravidelné domácí péče. Nabízíme – kvalitní kosmetické služby

– speciální salónní procedury

– ošetření biostimulačním laserem

– svatební make-up

– dárkové poukazy, aj.

– lepení řas na řasu

– trvalá na řasy

Ošetření  provádíme  profesionální  francouzskou  kosmetikou  ELEMENTS
španělskou  kosmetikou  GERMAINE  DE  CAPUCCINI , AINHOA a speciální laserovou kosmetikou  MERLLIN.

BIOSTIMULAČNÍ LASER  a laserová kometika MERLLIN

[nggallery id=6]

Živočišná buňka není schopna zpracovat denní světlo, ale dokáže výborně zužitkovat světlo laseru, které podporuje energetický metabolismus buňky.  V buňce se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk.

Laserová kosmetika Merllin Cosmetic – dvoufázové ošetření založené na aplikaci speciálního hydrogelu, aktivaci laserovým paprskem, který je umocněn domácí péči klientky. Nanášením hydrogelu 2x denně se prodlužuje  účinek laserového záření. Rovněž skvělý Collagen Palatine byl vyroben pro kombinaci s biostimulačním laserem MERLLIN, samozřejmě je vhodný i k použití bez laseru.

Využití biostimulačního laseru:

  • AKNÉ –  biostimulační laser napomáhá hojení zánětlivých ložisek už po několika aplikacích. Pleť ve většině případů reaguje velice spontánně a rychle.
  • VRÁSKYbiostimulační laser přispívá ke větší pružnosti a elasticitě pokožky, aktivuje tvorbu vlastního kolagenu a elastinu. Vrásky se vyhladí, pleť je projasněná, vypnutá.

OPAR – pokud ložisko oparu ozáříme ještě před výsevem puchýřků, opar se většinou neobjeví. Následně urychlí jeho hojení.

 

Kompletní ceník ke stažení

Kontakt:

Lenka Krainová, tel.: 739 301 061, IČO 73969567