Manikúra

 

Ukažte své nehty světu

Dopřejte si ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaši vizitkou. Nejen zdraví, ale také čistoty a upravenosti. Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty.

Manikúru provádíme klasickou (mokrou či suchou).

Naše služby:

Klasická manikúra – Vašim rukám se dostane té nejlepší péče,s kvalitními a osvědčenými přípravky. Vaše nehty budou při správné a odborné péči, vaší kladnou vizitkou.

P-Shine (Japonská manikúra) – technika známá již od 4. století. S dlouhodobým účinkem, vhodná pro muže i pro ženy. Snadné udržování vysokého lesku. Zvýšení pevnosti nehtů, jejich pružnosti a snížení lámavosti. Také zabraňuje vysušovaní nehtů. Nehtové lůžko má v tomto případě schopnost bezproblémově produkovat kvalitní keratinové buňky, takže celková kondice těchto tkání se průběžně vylepšuje. Vzhledem ke složení,je vhodná i pro alergiky. Doporučujeme jako vhodnou úpravu pro zákaznice pracující ve zdravotnictví nebo potravinářství a také je to zvlášť vhodná manikúra pro pány, co si rádi dopřejí luxusní péči na nehty.

Zdobení – samozřejmě zákaznicím nabízíme také zdobení nehtů, jak malováním laky, tak použití různých nálepek.

Kontakt:
Žaneta Michnová 604 923 902

 

Dárkové poukázky pro Vás…